Servisní technik výtahů

Pracovní náplň: Pravidelné prohlídky a revize výtahů, opravy, vyproštění osob.

• Servis, údržba a oprava strojů
• Údržba strojů a zařízení podle periodických plánů
• Diagnostika stavu strojů u zákazníků
• Technické poradenství
• Zajištění servisů v rámci pohotovostí

Požadujeme: Vyučení v oboru elektro vyhl. 50/78 § 6, praxe v oboru min. 2 roky, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve výškách, řidičský průkaz skupiny B, Osvědčení k činnosti revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení (výhodou).

Nabízíme: zázemí ryze české společnosti , firemní vozidlo, telefon, stabilní zaměstnání, 25 dní dovolené

Pracovní doba: po – pá....7:00 – 15:30 hod

Mzdové ohodnocení: nástupní plat 25.000,- až 30.000,- Kč / měsíc

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: hlavní město Praha

Máte Havárii výtahu? Potřebujete vyprostit?
+420 724 975 444

Kontakty:

Dosna spol. s r.o.
Jablonecká 724, 190 00 Praha 9 Tel.: +420 286 590 181
Michal Šulc
jednatel společnosti
Tel.: +420 731 579 030
Jiří Havel
obchodní zástupce
Tel.: +420 606 652 088
Dagmar Šulcová
servis výtahů
Mob.: +420 606 401 656
Tel.: +420 286 590 181
Nahoru