Servis a revize výtahů

Každé technické zařízení vyžaduje pravidelnou údržbu - servis.

krasnojarska-06Nejinak je tomu i u tak složitého technického zařízení budovy, jako je výtah. Pravidelný servis je nutný nejen pro bezchybnou funkčnost a jeho dlouhou životnost. Výtah spadá do kategorie zařízení, které musí procházet i pravidelnými kontrolami - revizemi na základě platné legislativy. Výsledkem servisu a revize nesmí být pouze vizuální kontrola funkčností a případné promazání jednotlivých pohyblivých částí, ale také zjištění stavu jednotlivých prvků, které jsou skryty v celé mechanice a řídícím systému.

Automatický monitoring, co by součást našeho řídícího systému, výtah kontroluje 24 hodin denně a v případě zjištění abnormality ihned informuje servisního technika, který posoudí závažnost informace a zabezpečí opravu v optimálním termínu. Systém eviduje i jednotlivé zásahy a aktivity. Je pro vás tak zdrojem pro kontrolu činností vykazovaných servisní společností.

Výtah musí bezchybně fungovat 24 hodin denně a pokud dojde k uvíznutí osoby, musí být "vysvobozena" v kteroukoliv denní hodinu. A tak je jistě každému jasné, že zabezpečujeme nonstop monitoring včetně vyproštění osob.

Firma Dosna spol. s r.o. poskytuje za dobrou cenu pravidelné servisní a revizní služby po celé ČR.

SERVIS VÝTAHŮ

podskalska-08Náši technici jsou vždy připraveni Vám provést kompetní servis vašeho výtahu. Odstraňujeme jakékoliv poruchy, seřizujeme výtahy a díky kompletní sadě vlastních náhradních dílů vyřešíme jakýkoliv problém. Servis provádíme na různých typech výtahů a servisní smlouva se uzavírá samostatně, revize jsou v ceně servisu.

REVIZE VÝTAHŮ

Dle norem ČSN 27 4002 (Bezpečnostní předpisy pro výtahy – provoz a servis výtahů) a ČSN 27 4007 (Bezpečnostní předpisy pro výtahy – prohlídky pro zkoušky výtahů v provozu) je nutné v pravidelných intervalech provádět odborné a provozní prohlídky výtahů v provozu, odborné zkoušky a inspekční prohlídky. Revizní technici tak ověřují především provozní způsobilost výtahů a vytváří komletní dokumentaci.

Revizi provádíme za přijatelnou cenu oproti jiným firmám. Většina konkurenčních firem vydělává právě na pravidelném revizním servisu. Při pořizování výtahu a kalkulaci ceny je třeba myslet i na servisní náklady, které v mnoha případech překročí i cenu samotného výtahu.

Prohlídky a zkoušky dané normami:

  • Provozní prohlídka - vizuální prohlídky a kontrola bezpečného provozu, provádí zodpovědná, proškolená osoba cca 1x/14 dní 
  • Odborná prohlídka - odborné posouzení stavu zařízení, provádí pověřený servisní technik 1x/4 měsíce
  • Odborná zkouška - inspekční technik servisní firmy stanoví provozní rizika zdvižného zařízení 1x/3 roky
  • Inspekční prohlídka - pověřený technik (TÜV certifikát) vytvorí inspekční zprávu, ve které stanoví opatření na odtranění rizik a vad - 1x/6 let
Máte Havárii výtahu? Potřebujete vyprostit?
+420 724 975 444
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty:

Dosna spol. s r.o.
Jablonecká 724, 190 00 Praha 9 Tel.: +420 286 590 181
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Michal Šulc
jednatel společnosti
Tel.: +420 731 579 030
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Havel
obchodní zástupce
Tel.: +420 606 652 088
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dagmar Šulcová
servis výtahů
Mob.: +420 606 401 656
Tel.: +420 286 590 181
Nahoru